اطلاعات عمومی

مشاوره ارتودنسی

انجام هر نوع درمان به ویژه درمان‌های دندانپزشکی باید با دریافت مشاوره انجام شود. از همه مهم‌تر درمان ارتودنسی است که به دلیل طولانی بودن درمان و تأثیرات آن بر چهره ، انجام آن بدون دریافت مشاوره از متخصص ارتودنسی کار درستی نخواهد بود.

افرادی که دندانهای نامرتب و به هم ریخته دارند و یا از مشکلات و ناهنجاریهای فکی رنج می‌برند، باید برای درمان ارتودنسی اقدام کنند.

طی اولین جلسه مشاوره با متخصص ارتودنسی، فرد به طور کامل از جزئیات مشکل خود آگاه خواهد شد و با بررسی روش‌های درمان، بهترین راه و شیوه درمان را با در نظر گرفتن تمام مسائل برای خود انتخاب خواهد کرد.

ارتودنتیست شما می‌تواند انواع تغییرات اسکلتی و دندانی را در فک و دندانها ایجاد کند و با بکارگیری ابزارهای مختلف ارتودنسی و وارد آوردن نیرو، دندان‌ها را به سمت موقعیت صحیح آ‌نها جا به جا کند تا رابطه آنها را با هم و دیگر قسمت‌ها هماهنگ کرده و زیبایی ماندگار لبخند را برای فرد به ارمغان آورد.

پیش از شروع درمان حتماً با متخصص_ارتودنسی مشورت کنید. در واقع، طی
مشاوره_ارتودنسی ، ارتدنتیست شما با بررسی کامل مشکلات یا ناهنجاری‌ها و در نظر داشتن تمام جوانب و عوارض احتمالی، بهترین روش درمان را برای شما تشخیص خواهد داد.

برای دریافت مشاوره دقیق و اصولی، ممکن است نیاز به تهیه تصاویر رادیوگرافی، فتوگرافی و چند جلسه رفت و آمد باشد تا امکان تشخیص درست درباره بهترین درمان برای شما وجود داشته باشد.

302 بازدید از آغاز , 3 بازدید در امروز